Ori diena atsiliepimai

Ori diena komanda džiaugiasi, kas kartą gaudama jūsų nuoširdžius atsiliepimus. Geras žodis, padėka ar kritika, visada yra labai reikalinga ir pats geriausias įvertinimas. Grįžtamasis ryšys asmeninio asistento komandai yra motyvacija tobulėti ir judėti pirmyn. AČIŪ

Lina
Lina
Read More
Nežinau, ką darytume be Kristinos...Bendraujame jau kokį pusmetį ir jos rūpestis, bei pagalba, mūsų mamai - yra neįkanojami. Didelis Ačiū ir sėkmės tokioje nelengvoje, bet labai prasmingoje veikloje ir asmeniniame gyvenime! Norintiems daugiau išgristi, mielai atsakyčiau į jums rūpimus klausimus.
Beata Vas
Beata Vas
Read More
Noriu nuoširdžiai padėkoti Kristinai, už tokią gerą priežiūrą mūsų senelės. Kristina yra ne tik labai profesionali, bet ir labai šilta ir rūpestinga. Jos priežiūroje mūsų senelė pradėjo stiprėti, atsirado noras gyventi, rūpintis savimi ir savo būstu. Esu be galo dėkinga Kristinai už jos dėmesį ir laiką, bei labai rekomenduoju Kristiną ir Ori diena kaip specialistus, kurie tikrai pasirūpins jūsų artimaisiais.
Sandra
Sandra
Read More
Mūsų pažintis ir kelionė su Ori diena prasidėjo dar visai neseniai. Bet jau dabar matau, kokį gerą sprendimą priėmėme. Kristina draugauja su mūsų močiute, ją puošia, kala vinis į sieną kuomet reikia, rūpinasi maistu ir teikia tai kas yra svarbiausia - draugystę. Nuoširdumas, profesionalumas, pasitikėjimas, ačiū.